Naďa Dubcová

Je to jako souhlas s ponižováním žen

11. 07. 2017 10:41:55
Muslimští muži způsobili to, že ve jménu náboženství přikázali ženám jak se mají oblékat, jak se mají halit, co všechno smí a co nesmí. Naše země zaručuje svobodu náboženství, jenže kam až?
foto: internet

Jsme země, kde je žena rovnoprávná a rozhoduje si sama co si oblékne a jak se bude chovat a jako taková je muži brána. Jsme v jednadvacátém století.

Tím, že umožníme ženám v hábitech (burkinách), či jak se to vše nazývá, aby oproti naším zvykům na veřejnosti uplatňovaly zvyky své jinak orientované země, podporujeme ponižování žen v naší společnosti. Naše země bude mít dvojí přístup k ženám, tak jak se to projevilo v Aquaparku v Čestlicích. Majitel či správce tímto jednáním potvrdil, že souhlasí s morálkou mužů a náboženstvím, kteří - které, ženu ponižuje.

To co si jiné národy praktikují doma, vyznávají své bohy, dobře, nechť si to tak praktikují, ale zde je jiná země, a žena, i přes některé excesy je zde brána jajko svobodná bytost.

Kdyby mně někdo přikazoval, že můžu do bazénu jen ve dvoudílných plavkách, nebo že musím nosit jen předepsanou délku sukně a kalhoty už vůbec ne, tak to budu považovat za omezování mé osobní svobody a taky to tak bude. Těm muslimským ženám to nevadí, ale mě to děsně štve, když se žena nechala zahnat do kouta od mužů, obléká jen to, co jim muži nařídili a místní to schvalují!!!

Zvyšte článku karmu!
Autor: Naďa Dubcová | | karma: 44.41 | přečteno: 6836 ×
Facebook Twitter Google Plus

Diskuse

Vstoupit

V diskusi je 107 příspěvků.
Poslední z 17. 7. 2017, 12:41

Poslední články autora
PŘEJÍT NA ÚVODNÍ STRÁNKU iDNES.cz